SALON OKIEN I DRZWI
DRZWI, OKNA OLSZTYN

tel.: 89 526-81-66
e-mail: ppsewil@wp.pl
Centrum H&B
ul Wilczyńskiego 25E l. 225

Okna PCV

Okna MSline
To niepowtarzalna swoboda barw i nowoczesność. Klasyczna linia skrzydła z zaokrągloną listwą przyszybową łączy się z bogatą gamą kolorystyczną oklein imitujących faktury drewna, na profilach barwionych w masie. To radość i ciepło koloru w parze z nowoczeną technologią. Okna produkowane są w oparciu o szeroki profil 5-komorowy specjalnie skonstruowany dla zapewnienia doskonałej izolacji termicznej.

Okna Sevenline
To linia produktów dla osób szukających nowych rozwiązań estetycznych i ceniących sobie połączenie nowoczesności i stylu. Okna te mogą stać się elementem wyposażenia, który wniesie do mieszkania nowy klimat. Bogata gama kolorystyczna oklein imitujących fakturę drewna na profilach barwnionych w masie łączy się z charakterystyczną opływową konstrukcją skrzydła i zaokrągloną listwą przyszybową.

Okna Tytanowe Termo
To efekt wieloletniego doświadczenia firmy MS w produkcji stolarki. Ta innowacyjna linia okien została zaprojektowana z myślą o klientach którzy stawiają najwyższe wymagania dotyczące estetyki i energooszczędności. Okna te wyróżniają się zaokrąglonym (również od wewnątrz) kształtem profilu i dostkonałymi parametrami termicznymi. W skrzydłach i ramach zastosowano innowacyjny system wzmocnień termicznych, obniżając o 40% współczynnik przenikania ciepła w stostunku do okien ze wzmocnieniami stałymi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X